Vstavaná skriňa

Image Description

Vstavaná skriňa na mieru

Potrebujete zariadiť atypický priestor, nič vám rozmerovo nepasuje či dizajnovo neladí a tradičný nábytok nie je pre vás? Vstavaná skriňa na mieru vyrieši vašu dilemu.

Image Description

Kam so vstavanou skriňou?

Určite nielen do spálne. Vstavaná skriňa okrem plnohodnotného nahradenia klasickej šatníkovej skrine dokáže oveľa viac. Zaplniť nepraktický výklenok, predeliť miestnosť, vyplniť rohy, znížiť strop - tento viacúčelový skladovací pomocník si hravo poradí s akýmkoľvek interiérom.

Image Description

Výhody vstavanej skrine

Okrem toho, že zapasuje kamkoľvek potrebujete, jej využitie je maximálne komfortné, vydrží aj bez údržby a jej vysoko sofistikovaný interiér či novodobý exteriér ulahodia milovníkom poriadku i estetiky.

Image Description

Materiály pre vstavanú skriňu

Od základov do posledného štýlového detailu, vstavané skrine si môžete vyskladať na mieru nielen po vizuálnej, ale i materiálnej stránke. Kvalitné drevotriesky, odolné a trvácne oceľové i hliníkové profily ako aj dômyselne prepracované interiérové systémy, to všetko je zárukou vašej dlhodobej spokojnosti.

Image Description

Dekory na vstavané skrine

V závislosti od priestoru, jeho využitia a štýlu môžete ladiť aj vstavané skrine. Tradične nadčasové drevodekory, futuristické sklá a zrkadlá, či aktuálne moderné tapety a fototapetydostylujúdetskú izbu i reprezentatívnu kanceláriu.

O aký produkt máte záujem?

Radi na Vaše odkazy odpovieme a poradíme.

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015