Predelenie izby

Image Description

Prekrytie miestnosti

Priveľký priestor? Primálo miestností? Súkromie a diskrétnosť? Vytvoríme vám zónu na želanie, aby ste mohli pracovať, tvoriť či relaxovať podľa vašich predstáv.

Image Description

Kedy je vhodné predeliť miestnosť?

Potrebujete rozdeliť hyperaktívnych potomkov v detskej izbe? Hodláte vyčleniť si pokojný pracovný kút v obývačke? Alebo plánujete zriadiť nové oddelenie v práci? Deliť je jednoduché, efektívne deliť je žiadané.

Image Description

Ako vyriešiť predelenie izby?

Vstavané skrine s posuvnými či pántovými dvermi, šatníky, knižnice alebo iný nábytok na mieru, či jednoduché posuvné dvere vyriešia vašu predelovú dilemu. Oboznámte nás s vašimi cieľmi, navrhneme vám ich dosiahnutie.

Image Description

Výhody predelenia priestoru nábytkovou stenou

Nie je to len obyčajná priečka. Je to vysoko praktická predelová stena, ktorá okrem účelu oddelenia jednotlivých zón ponúka aj možnosti skladovania rôznym spôsobom – diskrétne nenápadným alebo opticky lákavým. Výber je len na vás.

Image Description

Výhody predelenia izby posuvnými dvermi

Uprednostňujete priestorovo úsporné delenie izby? Posuvné dvere rôznych rozmerov, technických prevedení i estetických povrchov dokážu ušetriť priestor, znížiť hlučnosť, presvetliť i odľahčiť miestnosť, ktorej dodajú novodobý charakter, nakoľko ide o odľahčenú konštrukciu v porovnaní s klasickou stenou.

O aký produkt máte záujem?

Radi na Vaše odkazy odpovieme a poradíme.

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015