Interiérový systém

Interiérový systém

Image Description

Doplnky ku skrini

Aby bola vaša pekná skriňa maximálne funkčná, vybavíme ju interiérovým systémom na mieru. Variácie a kombinácie sú žiadané, ich možnosti takmer neobmedzené.

Image Description

Na čo slúži interiérový systém?

Cieľom odkladacieho priestoru je uskladniť všetko potrebné. Aby tak mohol učiniť čo najefektívnejšie, napomáha mu k tomu jeho vnútorné usporiadanie a vybavenie, teda systém, ktorý dodá vašej skrini či šatníku potrebný prehľad a poriadok.

Image Description

Výhody našich interiérových systémov

Rôzne materiály, moderné prvky, funkčnosť, jednoduchá údržba – to sú len základné charakteristiky, ktoré vám uľahčia život a spravia váš šatník miestom, na ktoré sa budete radi vracať.

Image Description

Materiály interiérových systémov

Od klasickej drevotriesky, cez sklo, rôzne typy polo a plnovýsuvov, až po drôtený program v bielom či chrómovom prevedení, interiér vstavanej skrine si môžete zariadiť skutočne ľubovoľne – prakticky i dizajnovo.

Image Description

Prvky do skriňového interiéru

Police a zásuvky, drôtený program ponúkajúci výsuvné či výklopné koše, otočné vešiaky a držiaky, sklopné tyče – pantografy, výsuvné vešiakové tyče a botníky či rôzne závesy, to všetko v správnej miere a zložení dotvorí váš šatník na presne taký, aký potrebujete.

O aký produkt máte záujem?

Radi na Vaše odkazy odpovieme a poradíme.

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015