cabinetStudio

váš kreatívny pomocník

Zistite viac
Image Description

Spoľahlivosť
odborníkov

Dlhodobá prax nám dáva skúsenosti, vďaka ktorým vám odporúčame vždy ten najefektívnejší variant pre váš priestor. Náš širokospektrálny uhol pohľadu siaha za horizont vašich predstáv.

Zistite viac
Image Description

Úžitok
z kvality

Navrhujeme a používame len kvalitné materiály a overené postupy, neustále sa zdokonaľujeme a prinášame novinky, rozvíjame vlastný systém a poskytujeme vám jeho najlepšie výhody.

Zistite viac
Image Description

Viac ako
úžasný vzhľad

Vstavané skrine, interiérové systémy, nábytok na mieru, predelenie miestnosti – to všetko sú nielen moderne dizajnové solitéry, ale aj vysoko účelové prvky interiéru.

Zistite viac
Image Description

Komfort
nadovšetko

Prinášame do vašich domovov, kancelárií a spoločností poriadok, pragmatickosť a estetiku. Aby sme vám spríjemnili pobyt, pôsobenie a celkové pohodlie.

Zistite viac
Image Description

Od začiatku do konca
bez starostí

S naším online plánovačom vaše sny o vstavanej skrini premeníte na plány jednoducho, rýchlo a ľubovoľne. S našou pomocou postúpite aj ďalej - od plánov do reality.

Zistite viac
Image Description

Poistenie
zárukami

Ručíme za všetko, čo z nášho pera a rúk vyjde. Návrhy a realizácie z našej dielne sú stavané na tých najlepších. Presvedčte sa z tvrdení našich zákazníkov.

Zistite viac
Image Description

Pozitívne hodnotenia
zákazníkov

Online návrh 3D vám ukáže vašu novú skriňu skôr ako vyplní prázdne miesto vo vašom interiéri. Aby ste boli spokojní hneď od začiatku. Ak ste už vyskúšali, viete, o čom hovoria ostatní. Pokiaľ ešte nie, pridajte sa k nim.

Zistite viac

Prinášame vám

Pomoc s realizáciou vašich predstáv o bývaní.

Vypočujeme si vaše sny, ktoré doplníme o naše skúsenosti, aby bol výsledok pragmaticky i esteticky stotožnený s vaším interiérom.

Sme multifunkční

Poskytneme všetko potrebné pre vaše pohodlné bývanie pod jednou strechou

Od náčrtu k bývaniu

Nezostávame len pri plánoch. Pokračujeme cez výrobu, po montáž. A zastavíme sa až pri vašej spokojnosti. Bez ohľadu na to, či ste malá domácnosť alebo veľká spoločnosť, naším cieľom je, aby ste sa pridali k našim spokojným zákazníkom.

Image Description

Viac ako 20000 spokojných zákazníkov

Tak, ako si vy zariaďujete svoje bývanie či podnik na dlhšiu dobu, aj my budujeme vzťahy s našimi klientmi v dlhodobom horizonte. Dokonca v ešte dlhšom ako vydržia naše produkty.

Kontakt
cabinetStudio

Veľkosklad a výroba pre vstavané skrine

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok: 07:00 - 16:00

Sobota a nedeľa: zatvorené

cabinetStudio

Agátová 3299/1
841 01 Bratislava-Dúbravka

tel.číslo:

+421 2 6453 0000

O spoločnosti

Miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť

Máte predstavy, no neviete ako ich zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory či vylepšenia vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny, ponúkneme vám ich zhmotnené varianty.

Najnovšie príspevkyNaše kontakty

Agátová cesta 4
841 04 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015